Підсумки засідання НКРЗІ від 03 липня 2018 року

Двох суб’єктів господарювання включено до Реєстру операторів та провайдерів

До Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій на підставі заяв суб’єктів господарювання включено:

- двох провайдерів для надання послуг доступу до Інтернету: підприємців Донченко С.С. та Барана В.М.

Крім того, вісім суб’єктів господарювання повідомили Комісію про зміну контактних даних, виду діяльності чи території здійснення діяльності для внесення відповідної інформації до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, а саме: підприємці Анікалов А.А., Бакаєв Д.В., Герасимець А.А., Манзюк Д.Д., Паутов Ю.В., Боцвін Д.В., Снарова С.В., Шадура С.В.

У зв’язку з припиненням діяльності у сфері телекомунікацій Комісія виключила з Реєстру операторів, провайдерів п’ятьох суб’єктів господарювання: підприємців Татояна В.В., Верича Д.Ж., Дивинського В.В., Гурика Т.З., Кошутара І.В.

Комісія прийняла рішення щодо ліцензування у сфері користування радіочастотним ресурсом України

НКРЗІ видала підприємцю Пузанову В.Л. ліцензію на додаткову смугу радіочастот для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) у Дніпропетровській області.

Комісія продовжила за заявою ТОВ «ДОЛЯ І КО. ЛТД» термін дії ліцензії для аналогового ультракороткохвильового радіотелефонного зв’язку (радіозв’язку фіксованої, рухомої сухопутної та морської радіослужб) у м. Київ та 11 регіонах України.

У зв’язку з ненаданням документів, що підтверджують внесення плати за продовження терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України, та зверненням ТОВ «ДОЛЯ І КО. ЛТД», Комісія скасувала пункт 3 рішення НКРЗІ від 29.05.2018 № 287 щодо продовження терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України.

У зв’язку з невиконанням ліцензіатом з власної вини умов, зазначених у ліцензії (освоєння радіочастотного ресурсу не в повному обсязі) та відповідно до статті 37 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» НКРЗІ відмовила ТОВ «Українські новітні телекомунікації» у продовженні терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом для радіорелейного зв’язку на території м. Києва, Київської, Дніпропетровської, Донецької, Одеської, Луганської, Запорізької, Полтавської, Миколаївської, Рівненської областей.

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 38 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» Комісія анулювала підприємцю Мамонтову С.О. дві ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) на території Полтавської області.

Внесено зміни у інформацію щодо визначення можливості застосування конкретного типу РЕЗ або ВП на території України

Відповідно до статті 26 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», Положення про порядок і форму ведення Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування, та заяви дочірнього підприємства з 100% іноземними інвестиціями «Ерікссон» щодо визначення можливості застосування конкретного типу РЕЗ або ВП на території України та за результатами технічної експертизи з питань забезпечення електромагнітної сумісності заявленого типу РЕЗ, Комісія внесла зміни у додаток до рішення НКРЗІ від 21.09.2016 № 485 «Про визначення можливим застосування радіоелектронних засобів на території України».

Рішення НКРЗІ стосовно розгляду проектів нормативно-правових актів

Комісія схвалила проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо покращення якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку» і вирішила підготувати в установленому порядку документи для подання цього проекту розпорядження на розгляд Кабінету Міністрів України.