Сектор із забезпечення діяльності Голови НКРЗІ

Завідувач сектору

Півень Богдана Леонідівна

044 278 97 93

044 202 00 10

 

office@nkrzi.gov.ua

bp@nkrzi.gov.ua

Основні функції Сектору із забезпечення діяльності Голови НКРЗІ

  1. Забезпечення взаємодії Голови НКРЗІ з Верховною Радою України, Адміністрацією Президента України, Кабінетом Міністрів України, іншими органами державної влади, а також з підприємствами, установами, організаціями, громадськими об’єднаннями тощо.
  2. Опрацювання документів, що надходять на ім’я Голови НКРЗІ, та подання йому на розгляд пропозицій за результатами їх опрацювання.
  3. Підготовка інформаційних матеріалів, проектів виступів, доповідей, матеріалів для прес-конференцій та брифінгів Голови НКРЗІ.
  4. Підготовка пропозицій Голові НКРЗІ щодо виконання актів Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
  5. Участь в організації зустрічей, нарад, конференцій, інших публічних заходів, в яких передбачається участь Голови НКРЗІ, підготовка відповідних матеріалів.
  6. Забезпечення взаємодії Голови НКРЗІ з представниками засобів масової інформації та громадськістю. Забезпечення інформаційного супроводу заходів, які проводяться за участю Голови та членів НКРЗІ, підготовка відповідних повідомлень для розміщення на офіційному веб-сайті НКРЗІ.
  7. Організація інформаційних кампаній з метою висвітлення діяльності НКРЗІ.