БІСЮК Олександр Анатолійович

  

 

 

Освіта повна вища: Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування, спеціальність - технологія машинобудування

Відзначений відомчими відзнаками Служби безпеки України

ДОСВІД РОБОТИ:

Розпочав свій трудовий шлях у серпні 1994 року страховим агентом Кіровоградського філіалу страхової компанії "Ферум".

У листопаді 1995 року вступив на державну службу. З цього часу по березень 1996 року працював на посадах спеціаліста ІІ категорії відділу орендних відносин, приватизації орендних підприємств і АЗС та відділу реформування власності Регіонального відділення по Кіровоградській області Фонду державного майна України.

Забезпечував захист економічних інтересів держави у сфері телекомунікацій та інформатизації під час проходження служби в органах Служби безпеки України у періоди з березня 1996 року по листопад 2013 року та з липня 2014 року по червень 2016 року.

Має досвід представлення інтересів України в міжнародних організаціях галузі зв’язку, зокрема, у Міжнародному союзі електрозв’язку (ITU), Європейській конференції адміністрацій пошти та зв’язку (СЕРТ), розроблення позиції України до Всесвітніх конференцій радіозв’язку, підготовки міжнародних документів та договорів.

У період з липня 2009 року по січень 2011 року був радником Голови Національної комісії з питань регулювання зв’язку України (на громадських засадах); з серпня 2014 року по квітень 2016 року – радником Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (на громадських засадах).

Указом Президента України від 15 червня 2016 року № 256/2016 призначений на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

З лютого 2022 року продовжує здійснювати свої повноваження на посаді члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку відповідно до пункту 5 розділу ІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку».