Повідомити про корупційне правопорушення

Якщо Вам стало відомо про можливі факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) працівниками Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі – НКРЗІ), за наявності переконання, що інформація є достовірною, Ви маєте змогу повідомити про це:

- електронною поштою на адресу: anticor@nkrzi.gov.ua (зразок форми повідомлення тут);
- телефоном: 044 202 00 23 (Уповноважений підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції – Сектор з питань запобігання та виявлення корупції НКРЗІ).

Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону, які можуть бути перевірені (зокрема про обставини правопорушення, місце і час його вчинення, особу, яка вчинила правопорушення).

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону може бути здійснене працівником НКРЗІ без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Разом з тим, про можливі факти корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, Ви можете повідомити засобами поштового зв’язку на адресу: вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001 (на конверті слід зазначити «Про корупцію») або під час особистого прийому громадян керівництвом НКРЗІ (інформація про порядок запису на прийом та графік особистого прийому розміщується на офіційному вебсайті НКРЗІ).

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Також повідомити про корупцію Ви можете на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції.