Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття проекту:

Проект акту розроблено з метою визначення умов для застосування окремих типів абонентського радіообладнання, що застосовується під час збирання та обробки інформації щодо обліку енергоресурсів, із гарантованими умовами забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів на бездозвільній основі.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою», оприлюднений 1 грудня 2020 року на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ» підрубриці «Регуляторні акти 2020 рік».

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою» (станом на  09.03.2021).

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою» та до Аналізу регуляторного впливу просимо надсилати до НКРЗІ до 5 січня 2021 року в електронному вигляді на електронну адресу rf@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Протокол від 06.01.2021 №1/113/сп щодо проведення громадського обговорення до проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації «Про внесення змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою» та підведення його підсумків (станом на 06.01.2021).

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою» (станом на 19.01.2021).

Пояснювальна записка до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою» (станом на 19.01.2021).

Порівняльна таблиця до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл  на експлуатацію радіоелектронного засобу або випромінювального пристрою» (станом на 19.01.2021).