Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг»

Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття рішення: удосконалення питання організації  проведення випробувань показників якості під час забезпечення контролю НКРЗІ за якістю телекомунікаційних послуг та задоволенням попиту споживачів.

Інформація про оприлюднення: проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг» та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднені 30 грудня 2020 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до оприлюдненого проекту змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг просимо надсилати у письмовому вигляді на адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001 та в електронному вигляді на електронну адресу: yns@nkrzi.gov.ua до 05 лютого 2021 року.

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг».

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Положення про якість телекомунікаційних послуг».