НКРЗІ спільно з операторами рухомого (мобільного) зв’язку узгодила дату впровадження послуг із перенесення абонентських номерів в Україні

У червні 2018 року Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації було організовано та проведено нараду за участю Голови Української асоціації операторів зв’язку «Телас» Ошерова Л.М., уповноважених представників операторів рухомого (мобільного) зв’язку та державного підприємства «Український державний центр радіочастот» (Адміністратор централізованої бази даних перенесених номерів).

Під час наради було розглянуто стан впровадження послуг із перенесення абонентських номерів, а також обговорювалось питання актуалізації Орієнтовного плану заходів з впровадження зазначеної послуги.

За підсумками наради, схвалено актуалізований Орієнтовний план заходів з впровадження послуг із перенесення абонентських номерів (станом на 13.06.2018).

Проведення наступної наради з обговорення стану виконання заходів Орієнтовного плану заплановано орієнтовно на 5-6 липня 2018 року.